בקרו באתר מצבר בקליק ובואו לחסוך לעצמכם זמן וסטרס!

צרו איתנו קשר

בואו נדמיין יחד לרגע; בוקר פגישה חשובה מפציע. אתם מתעוררים מוקדם כדי לעשות הכל נכון ובזמן. לובשים את הבגדים הכי טובים, אוכלים ארוחת בוקר מזינה, יכול להיות שאפילו היה לכם זמן לאימון קצר. אתם לוקחים את המפתחות מהשולחן, ניגשים לרכב, מתניעים ו… כלום. הלך המצבר, דווקא עכשיו. בקרו באתר מצבר בקליק וברגע אחד הבעיה תיפתר ותוכלו לחזור לכביש!

בתוך שעה אחת בלבד, המקצוענים של מצבר בקליק יגיעו עד אליכם עם מצבר חדש המתאים במיוחד לדגם הרכב שלכם ויאפשרו לכם לחזור לכביש ולהגיע לפגישה במהירות ובבטחה.

 

למה שבכללי תקלקל המצבר?

בדרך כלל זה קורה ברגע הכי מתאים, אך ישנם מספר תרחישים שבגינם יש צורך להחליף את המצבר. הסיבה הנפוצה ביותר היא תקלה שעלולה להתרחש לרוב במקומות ובזמנים הכי לא נוחים. אם בשל מזג אוויר קיצוני, קצר חשמלי או סוללה שנגמרה, אין דבר מרגיז כמו מצבר שהחליט לשבוק חיים. בכל אחד מהמצבים האלו, בקרו באתר של מצבר בקליק כדי לקבל פתרון מהיר ויעיל, שיש לו גם המון יתרונות!

 

  • חוסכים זמן – במקום להתקשר לגרר, לחכות לגרר, לנסוע עם הגרר ולהמתין לתורכם במוסך שאינכם מכירים, כל מה שעליכם לעשות זה רק להיכנס לאתר או ליצור קשר טלפוני והמקצוענים כבר יהיו בדרך אליכם.
  • חוסכים כסף – מי לא מכיר את הרגע שבו הוא מגיע למוסך בשביל לפתור בעיה אחת, ויוצא עם קבלה ארוכה שמכילה מגוון שירותים שאינו ביקש. השירות שתקבלו ממצבר בקליק יהיה מדויק אך ורק לצורך הקיים – החלפה או תיקון של מצבר, בקליק!
  • בלי להסתבך – לא משנה היכן נתקעתם, מצבר בקליק עובדים בכל רחבי הארץ כך שיגיעו אליכם במהירות לכל מקום שבו נתפסתם לא מוכנים. קליק אחד, והמצבר החדש בדרך אליכם!
  • בלחיצת כפתור – הדבר האחרון שיש לכם בשפע, הוא זמן. אין לכם זמן לחכות לגרר ולנסוע איתו למוסך שאתם לא מכירים, לחכות בתור ועוד להתווכח על המחיר. השירות של מצבר בקליק נמצא בלחיצת כפתור אחת במכשיר הסלולרי שלכם; קל ופשוט ובעיקר, מהיר.

 

לחזור לכביש בקליק

אין ספק שמדובר בשירות פורץ דרך שמשנה לחלוטין את האופן שבו נהגים מתנהלים. מהיום, אין יותר סיבה להיות בסטרס ובלחץ כשהמצבר מתקלקל. כל מה שתצטרכו זה את הפלאפון שלכם! בקרו באתר מצבר בקליק ותוך 60 דקות בלבד, יהיה לכם מצבר חדש ותוכלו לחזור לכביש. בהתחייבות!

אנשי המקצוע עובדים בכל רחבי הארץ ומביאים איתם ניסיון, אהבה אדירה למקצוע ובעיקר, רצון אמיתי להשיב כל לקוח אל הכביש כמה שיותר מהר. עד כדי כך, שכל אחד ואחד מהם מתחייבים להגעה בתוך 60 דקות בלבד ולא דקה מעבר. קליק אחד, ואנחנו בדרך אליכם – בלי סטרס, בלי כאב ראש.

המרכז להחלפת מצבר לרכב
המרכז להחלפת מצבר לרכב

החברה המובילה בישראל לאספקת מצברים לרכב עד הבית!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!