מצבר ליונדאי i10

צרו איתנו קשר

מצבר ליונדאי i10 – הכירו את המצברים הטובים ביותר שנמכרים בשוק הישראלי

מצבר ליונדאי i10צריכים להחליף מצבר? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. אנשים רבים כיום בוחרים את מצבר הרכב הראשון שמוצע להם באופן שרירותי. בחירה שרירותית עלולה לעלות לכם ביוקר ובלא מעט תקלות תדירות. לכן, בשורות הבאות נגע בכל הפרטים החשובים שאתם חייבים להכיר לפני שתבחרו את המצבר הבא שלכם. נכיר מקרוב את תפקידו של מצבר הרכב, נגע בהבדלים בין חברות הייצור השונות ונכיר את כל הסימנים המקדימים לכך שהגיע הזמן להחליף את המצבר שלכם. אז רגע לפני שאתם בוחרים את מצבר הרכב שלכם באופן שרירותי, כדאי שתפנו מספר דקות לקריאת השורות הבאות.

 

המצבר לא תקין? לא תצליחו להניע את הרכב

ראשית, חשוב שתכירו את תפקידו החשוב של מצבר הרכב שלכם. כפי שציינו מעלה, לא מעט אנשים בוחרים את מצבר הרכב שלהם באופן שרירותי כי הם לא מכירים את תפקידו החשוב בניהול מערכות רכב רבות. לכן, חשוב להגיש כי מצבר הרכב אחראי על כל מערך החשמל של הרכב, לרבות מערכות כמו מיזוג אוויר, תאורה או אף הנעה. רוצים להניע בקלות ובמהירות את הרכב שלכם? חשוב שתדעו לבחור נכון את המצבר האיכותי ביותר שיעניק לרכב שלכם את כמות החשמל הנדרשת למשך שנים ארוכות וללא תקלות כלל. איך בוחרים נכון מצבר ליונדאי i10? המשיכו לקרוא את הפסקאות הבאות.

חברות רבות מייצרות מצברים – רובן לא מצליחות לייצר מצברים איכותיים! בחרו נכון את חברת הייצור של המצבר הבא שלכם

בניגוד למקובל לחשוב, כיום יש לא מעט חברות שמייצרות מצברים שאינם מגיעים לרמת איכות גבוהה. אנשים רבים בוחרים את מצבר הרכב בקלות דעת מתוך הנחה שאין הבדלים משמעותיים בין החברות השונות שמייצרות מצברים. אך חשוב להבהיר כי לא כך הדבר, קיימים הבדלים משמעותיים בין המצברים שמיוצרים על ידי החברות השונות. חברות מקצועיות מצליחות לייצר מצברים ברמת איכות גבוהה שיכולים להחזיק מעמד לכ 4 שנים נטולות תקלות לחלוטין. לעומת זאת, חברות פחות מקצועיות ייצרו מצברים ברמת איכות לא גבוהה שיחזיקו מעמד לכשנתיים בלבד. מעבר לאורך החיים הקצר, המצברים הפחות איכותיים יכולים לייצר לא מעט תקלות בזמן שהותם ברכב שלכם. א לפני שאתם בוחרים את מצבר הרכב באופן שרירותי, חשוב לערוך סקר שוק קצר אודות החברות המובילות שמייצרות מצברים איכותיים.

 

רכבים קטנים צורכים כמות נמוכה של חשמל – התאימו את המצבר הייעודי לרכב שלכם

עוד חשוב להדגיש כי כל רכב צורך כמות חשמל שונה. ברוב המקרים רכבים גדולים צורכים כמות חשמל גדולה יותר בהשוואה לרכבים קטנים. לכן, קיימת חשיבות רבה לדעת להתאים את המצבר לסוג הרכב שלכם. מצבר ליונדאי i10 הוא מצבר קטן המספק כ 40 אמפר בלבד. ישנם רכבים גדולים יותר שצריכים כמות חשמל גבוה בעשרות אחוזים. בחירה לא נכונה של מצבר קטן לרכב גדול תגרום לאי אספקה של חשמל ולכשלים שונים במערכות החשמל ברכב. מנגד, בחירה לא נכונה של מצבר גדול לרכב קטן עלולה לפגוע במערך החשמל כולו. על כן לפני שאתם ממהרים למעמד הרכישה של המצבר הבא שלכם, חשוב לפתוח את חוברת הרכב ולהכיר את כל הנתונים המדוייקים אודות המצבר הייעודי שידע למלא את כל צורכי החשמל של הרכב שלכם.

כל הסימנים לכך שהגיע הזמן להתחדש עם מצבר חדש

כפי שציינו מעלה, מצבר אחראי על מערכות חשמל רבות, לרבות מערכת ההנעה. רוצים להקדים תרופה למכה ולהחליף את המצבר לפני שהוא שובק חיים ומונע מכם את היכולת להניע את הרכב? חשוב שתכירו את כל הסימנים המקדימים לכך שהגיע הזמן להחליף מצבר. הסימן הראשון הוא רעשים מוזרים, כמו מעין דפיקות בעת ההנעה של הרכב. סימן נוסף הוא הנעה איטית במיוחד. כמו כן מזגן שאינו מקרר יכול לסמן על פעילותו החלקית של המצבר וכן אורות מרקדים אף הם מהווים את אחד הסימנים המובהקים לכך שהמצבר שלכם קרוב לסיום חייו ברכב. רוצים להבטיח שלא תתקעו עם רכב שאינו מניע? חשוב להקדים תרופה למכה ולהחליף את מצבר הרכב הישן. בחירה נכונה תבטיח שתוכלו לעשות שימוש במצבר החדש למשך שנים ארוכות ללא תקלות כלל.

המרכז להחלפת מצבר לרכב
המרכז להחלפת מצבר לרכב

החברה המובילה בישראל לאספקת מצברים לרכב עד הבית!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!