מצבר מחירים – מחירי המצברים משתנים בעשרות אחוזים בהתאם לשלל משתנים שכדאי שתכירו!

צרו איתנו קשר

המצבר שלכם מתחיל לייצר תקלות חוזרות ונשנות? כנראה שהגיע הזמן להחליף אותו. כיום יש לא מעט סוגי הצברים השונים זה מזה בלא מעט נתונים. אנשים רבים בוחרים את המצברים שלהם באופן שרירותי או על בסיס השוואת מחירים לבד, מה שברוב המקרים גורם להם לבחור לא נכון. בחירה לא נכונה תאלץ אתכם להתמודד עם תקלות חוזרות ונשנות וחיי פעילות קצרים במיוחד. אז אם גם אתם צריכים להחליף את המצבר שלכם, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר לפני שתבחרו את המצבר הבא שלכם. לרבות היכרות עם כל סוגי המצברים על כלל ההבדלים ביניהם, מצבר מחירים, תפקיד המצבר וטיפ חשוב שיעזור לכם לשמור על תקינותו לאורך שנים.

אל תקלו ראש בבחירת המצבר הבא שלכם – ללא מצבר תקין לא תצליחו להניע את הרכב!

תחילה חשוב לפתוח בתפקידו של המצבר. אחת הסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים כיום מקלים ראש בבחירת המצבר היא חוסרמצבר מחירים, תפקיד המצבר וטיפ חשוב שיעזור לכם לשמור על תקינותו לאורך שנים. היכרות עם כלל תפקידיו ברכב. אז ראשית, חשוב לדעת שללא מצבר תקין, לא תוכלו להניע את הרכב. המצבר אמון על כל מערך החשמל ברכב, לרבות תאורה, מיזוג ואף הנעה. במילים אחרות, כל תקלה במצבר הרכב שלכם תמנע מכם את היכולת להניע את הרכב. אז לפני שאתם ממהרים לבחור את המצבר הראשון שמציעים לכם ללא כל היכרות עם האפשרויות השונות, חשוב שתכירו מספר נתונים פשוטים שיעשו לכם סדר בכל ענף המצברים. כלל סוגי המצברים מספקים את כל צורכי החשמל של הרכב לזמן מוגבל. גם המצבר האיכותי ביותר יפסיק לעבוד לאחר כ 4 שנים. לעומתו, מצבר פחות איכותי יפסיק לעבוד לאחר כשנתיים בלבד. איך תדעו לבחור? חשוב שתכירו את כל ההבדלים בין הדגמים השונים.

הכירו את כל סוגי המצברים – לא כל המצברים זהים!

היכרות עם כל ההבדלים בין הדגמים השונים תעזור לכם להתאים את הדגם הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם. בשורות הבאות נגע בכל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין כל סוגי המצברים השונים. מרבית הבוחרים מצבר מחירים ומתבססים על מחירים בלבד, נאלצים להתמודד עם תקלות חוזרות ונשנות הפוגעות בשגרה התקינה של התניידותם עם הרכב. במטרה להימנע מכך, חשוב שתכירו את כל הדגמים הנמכרים כיום על כלל ההבדלים ביניהם.

ההבדלים בין המצברים הנמכרים ביותר בישראל:

  1. חברת הייצור- חשוב לדעת שלא כל החברות שמייצרות מצברים מצליחות להגיע לאותה רמת איכות. כיום ישנן לא מעט חברותמרבית הבוחרים מצבר מחירים ומתבססים על מחירים בלבד, נאלצים להתמודד עם תקלות חוזרות ונשנות הפוגעות בשגרה התקינה של התניידותם עם הרכב. מקצועיות שמצליחות לייצר מצברים איכותיים במיוחד. מצברים אלה יכולים להניע את הרכב שלכם ולספק לו את כל צורכי החשמל שהוא צריך למשך שנים ארוכות וללא כל תקלות. לעומת זאת, ישנן חברות רבות שמייצרות מצברים ממוצעים שלא מצליחים לספק את כל צורכי החשמל של הרכב ללא תקלות תדירות. מעבר לתקלות התדירות, גם אורך חיי המצבר קצרים בעשרות אחוזים בהשוואה למצברים האיכותיים. לכן, חשוב להביא בחשבון את החברה שמייצרת את המצברים שלכם. איך תדעו באיזה חברה כדאי לבחור? בדיקה מהירה ברשת תאפשר לכם להגיע לכל החברות הנמכרות ביותר בישראל. מעבר לכך, מומלץ לקרוא כמה שיותר חוות דעת מלקוחות מרוצים. החברה שהצלחתם לקרוא אודות המצברים שלה כמה שיותר חוות דעת חיוביות, היא כנראה החברה האיכותית והאמינה ביותר.
  2. הספק החשמל –לא כל מצבר מתאים לכל סוג רכב. ישנם מצברים המספקים כמות חשמל גדולה, ולעומתם ישנם מצברים המספרים כמות חשמל קטנה. רכבים גדולים צורכים הספק חשמל גבוה יותר מרכבים קטנים, ולכן חשוב לדעת לעשות נכון את ההתאמה. בחירה לא נכונה של מצבר שאינו מותאם לצרכי הרכב שלכם תגרור תקלות שונות. בחירת מצבר גדול לרכב קטן תסכן את כל מערך החשמל של הרכב וכן בחירת מצבר קטן לרכב גדול לא תספק את כל החשמל שהרכב דורש. כך או כך יהיו תקלות תדירות בכל מערך החשמל של הרכב. איך תדעו לבחור את הספק החשמל הנדרש לרכב שלכם? יצרן הרכב מפרט את הספק החשמל הנדרש בכדי למלא את כל צורכי החשמל של הרכב.
  3. מצבר מחירים –הנקודה השלישית שחשוב שתביאו בחשבון טרם הבחירה היא כמובן מחירי המצברים. המצברים האיכותיים נמכרים במחירים גבוהים בעשרות אחוזים מהמצברים הפחות איכותיים. מרביץ האנשים שבוחרים את המצברים על בסיס השוואת מחירים בלבד יאלצו להתמודד עם מצברים המייצרים תקלות תדירות. מעבר לכך, המצברים הפחות איכותיים מצליחים לספק את צורכי החשמל של הרכב למשך כשנתיים בממוצע. לעומת זאת, המצברים היקרים והאיכותיים יותר מבטיחים לבוחרים בהם פעילות תקינה ללא תקלות ולזמן ממושך – כ 4 שנים בממוצע.

הקפידו לכבות את כל האורות מיד עם כיבוי המנוע!

בחרתם את המצבר הבא שלכם? עכשיו חשוב שתכירו את הטיפ הפשוט שיעזור לכם לשמור על תקינותו לאורך שנים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להקפיד לכבות את כל אורות הרכב ומערך החשמל, מיד עם דימום המנוע. הקפדה על כך תשאיר את המצבר שלכם חזק לשנים ארוכות ותמנע לא מעט תקלות שיפגעו ביכולת שלכם להניע את הרכב.

המרכז להחלפת מצבר לרכב
המרכז להחלפת מצבר לרכב

החברה המובילה בישראל לאספקת מצברים לרכב עד הבית!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!