איך להטעין מצבר – לא כל מצבר תקול מצריך החפלה: הכירו את הדרך הפשוטה להטעין מצבר

צרו איתנו קשר

לא מצליחים להניע את הרכב שלכם? ייתכן שמדובר בתקלה במצבר. בשורות הבאות נגע בכל מה שחשוב להכיר אודות תפקיד המצבר ברכב, הטענת מצבר בצורה נכונה במידת הצורך, אורך חייו של מצבר ממוצע וכלל ההבדלים בין הדגמים השונים. אז לפני שאתם ממהרים להזעיק גרר שיסייע לכם להוביל את הרכב למוסך מקצועי, חשוב שתכירו את התשובה לשאלה איך להטעין מצבר. הטענת מצבר יכולה לפתור את בעיית ההנעה תוך דקות בודדות ולחסוך לכם לא מעט זמן יקר ועלויות מיותרות. אז רגע לפני שנגע בתשובה לשאלה איך להטעין מצבר, חשוב שתכירו מקרוב את המצבר על כלל תפקידיו.

המצבר אמון על כל צורכי החשמל של הרכב שלכם, לרבות הליך ההנעה!

אנשים רבים לא מודעים לתפקידיו של מצבר הרכב. לכן, חשוב לפתוח ולומר כי תפקידו של המצבר הוא למלא את כל צורכי החשמלאז לפני שאתם ממהרים להזעיק גרר שיסייע לכם להוביל את הרכב למוסך מקצועי, חשוב שתכירו את התשובה לשאלה איך להטעין מצבר. ברכב. המצבר אחראי על תפקוד התאורה, הפעלת המזגן ואף הנעת הרכב. מתמודדים עם קשיים להניע? ייתכן שאתם צריכים להחליף מצבר. נקודה נוספת שחשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים היא העובדה שאורך חייו של המצבר מוגבלים. גם אם תעשו שימוש מיטבי במצבר שלכם לאורך כל תקופת חייו ברכב, הוא יגמר לאחר כ 3 עד 4 שנים. מצברים איכותיים מחזיקים מעמד עד 4 שנים ללא תקלות כלל, בעוד מצברים פחות איכותיים יכולים להתחיל לייצר תקלות חוזרות ונשנות כבר כשנתיים לאחר רכישתם. כיום יש לא מעט חברות שמייצרות מצברים, כך שתוכלו לבחור את המצבר המתאים והאיכותי ביותר לרכב שלכם. בחירה נכונה במצבר איכותי אמנם תעלה לכם מעט יותר, אך תשתלם.

לפני שאתם מזעיקים איש מקצוע להחלפת המצבר – הכירו את השיטה הפשוטה להטעינו

אז איך להטעין מצבר? אנשים רבים מתמודדים עם מצבר תקול שמונע מהם להניע את רכבם. במצב זה ישנן שתי אפשרויות פעולה. האחת היא הזעקת איש מקצוע מיומן להחלפת מצברים במקום הרכב והשניה היא הטענת המצבר בעזרת מצבר תקין של רכב אחר. לפני שנגע בהליך ההטענה, חשוב לדעת שבשנים האחרונות ישנה אפשרות של הזמנת איש מקצוע עד למקום הרכב במטרה להחליף את המצבר התקול במצבר חדש. הליך החלפת המצבר פשוט למדי ואינו מצריך כלים מיוחדים, כך שניתן להשלימו בכל מקום ובכל זמן. אז אם אתם מתכוונים להחליף את המצבר הקיים, חשוב שתדעו שאתם לא חייבים לגרור את הרכב למוסך.

כל שאתם צריכים זה כבלים פשוטים ורכב מונע

אך לפני שאתם ממהרים לוותר על המצבר התקול שלכם, חשוב שתכירו את התשובה הפשוטה לשאלה איך להטעין מצבר. בעזרת כבליםאז רגע לפני שנגע בתשובה לשאלה איך להטעין מצבר, חשוב שתכירו מקרוב את המצבר על כלל תפקידיו. עם חיבורים פשוטים למדי ניתן להטעין את המצבר התקול שלכם. הטענה זו יכולה לסייע להנעה חד פעמית עד למוסך הקרוב או אף להחזרת המצבר לפעילות תקינה לעוד שנים ארוכות. לא אחת קורה שהמצבר נדרש להטענה בכדי לשוב לתקינות מלאה. בהמשך המאמר נגע בסיבות המרכזיות שגורמות למצברים איכותיים ותקינים להפסיק לעבוד. אך קודם לכן, חשוב לגעת בהליך הטענת המצבר התקול שלכם. הליך ההטענה פשוט למדי ואינו מצריך מקצועיות רבה. כל שנדרש לעשות זה לחבר בעזרת כבלים פשוטים את המצבר התקול למצבר תקין. לאחר החיבור יש להניע את הרכב התקין ומיד לאחר מכן להניע גם את הרכב התקול. לאחר ההנעה חשוב להשאיר את הרכב מונע למשך כחצי שעה לפחות מה שיסייע להטענת המצבר התקול. חשוב להדגיש, הרכב התקין נדרש לפעולת ההנעה בלבד. מיד לאחר מכן ניתן לנתק את הכבלים ולהפריד בין הרכבים.

השאירו את הרכב מונע למשך חצי שעה לפחותאך לפני שאתם ממהרים לוותר על המצבר התקול שלכם, חשוב שתכירו את התשובה הפשוטה לשאלה איך להטעין מצבר.

הנעתם את הרכב בסיוע רכב נוסף? לאחר חצי שעה אתם יכולים לדומם מנוע. מיד לאחר מכן נסו להניע שוב את הרכב. הצלחתם? כנראה שהתקלה הייתה התרוקנות זמנית של המצבר בעקבות שלל סיבות אפשרויות. לא הצלחתם? כנראה שהמצבר הישן כבר עשה את שלו והגיע הזמן להחליפו. לפני שאתם ממהרים לבחור את המצבר הזול ביותר, חשוב לדעת שקיימים הבדלים משמעותיים בין החברות השונות המייצרות מצברים. כפי שציינו מעלה ישנם מצברים שמתחילים לייצר תקלות תדירות לאחר כשנה וחצי עד שנתיים בלבד, ולעומתם, ישנם מצברים שמצליחים למלא את כל צורכי החשמל של הרכב למשך ארבע שנים ללא תקלות כלל. לכן, אל לכם לבחור את המצבר הזול ביותר, הקפידו לבחור את המצבר האיכותי ביותר שיבטיח לכם שקט לאורך שנים.

הסיבה המרכזית שגורמת להתרוקנות מצברים חדשים!

כעת, חשוב שתכירו את אחת הסיבות המרכזיות בגינן מצברים רבים וחדשים מתרוקנים. הסיבה המרכזית לכך היא השארת אורות דלוקים בעוד הרכב כבוי. שוכחים את האורות דלוקים בתדירות גבוהה? הדבר עלול לפגוע בתקינותו של המצבר שלכם. הנעת הרכב מטעינה את המצבר וכך הוא מצליח להמשיך לפעול במשך שנים ארוכות. אך השארת אורות דלוקים ללא הנעה, גורמת למצבר להתרוקן, מה שיכול לפגוע ביכולת ההנעה לאחר מכן. לא מצליחים להניע? ייתכן שהנעה בעזרת רכב אחר תסייע לכם למלא את המצבר בחזרה והוא יוכל להמשיך למלא את כל צורכי החשמל של הרכב שלכם לעוד שנים ארוכות.

יצירת קשר

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!