מצבר 60 אמפר

צרו איתנו קשר

מצבר 60 אמפרמצבר 60 אמפר מותאם לרכבים מסוגים שונים, כאשר בד"כ יהיה מדובר במצברים רגילים או במצברים בטכנולוגיית סטארט-סטופ. מצברים אלו שונים האחד מהשני בכמה היבטים, המשיכו לקרוא לקבלת המידע המלא על רכישת מצבר 60. 

מצבר לרכב הוא הלב של מכונית, לא פחות מזה. המצבר מספק כוח להפעלת המנוע ורכיבים חשמליים אחרים, כאשר המצבר הוא בעצם מכשיר אלקטרוכימי הממיר אנרגיה כימית לאנרגיה חשמלית. וכדי שכל הטכנולוגיה הזאת תעבוד לאורך זמן, חשוב לדעת כיצד לבחור את מצבר 60 נכון לרכב וכיצד לתחזק אותו בטווח הארוך. אם עושים הכול נכון, מצברים יכולים להחזיק מעמד גם עד 5 שנים.

מפרט מצבר 60 אמפר רגיל

אם רוכשים מצבר 60 רגיל (לא מסוג סטארט-סטופ), בד"כ הוא יגיע עם קיבולת רזרבית (RC) של 95, מתח של 12 וולט וזרם התנעה של 580 EN. המידות של המצברים האלו משתנות ממצבר למצבר, אך במקרים רבים המידות יהיו אורך של 230 מ"מ, רוחב של 170 מ"מ וגובה 225 מ"מ. 

מצברים אלו לרוב מגיעים עם 12 חודשי אחריות, אבל בחלק מהמקרים ניתן לשלם כמה שקלים נוספים על הרחבת האחריות לשנתיים. ואם יש לכם רכב בטכנולוגיית סטארט סטופ, חשוב לרכוש את המצבר המתאים למערכת זאת, המשיכו לקרוא. 

מצבר 60 START STOP – מה זה בעצם? 

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לסביבה אקולוגית וירוקה יותר, וטכנולוגיית START&STOP היא אחת הדרכים לעשות זאת. עם טכנולוגיה זו, המערכת עשויה לספק עד 20% יותר כוח, חיסכון בדלק והפחתה של 50%-75% בזיהום האוויר הנפלט מהרכב.

טכנולוגיה זו פותחה בהתחלה עבור מנועי בנזין ודיזל בעיקר, אך בימינו כבר מיישמים אותה גם על כלי רכב חשמליים והיברידיות וסוגים אחרים של כלי תחבורה. חשוב לציין, רכבים עם מערכת מהסוג הזה מצריכים מצברים שמיועדים לתמוך בסוג הטכנולוגיה. 

מפרט מצבר 60 סטארט-סטופ

מצבר 60 בטכנולוגיית סטארט סטופ מיוצר בדרך כלל בקיבולת אמפר של 60, מתח 12 וולט וזרם התנעה 560. מצברים אלו מיוצרים במידות שונות, אך הנפוצים שבהם יהיו באורך 242 מ"מ, רוחב 175 מ"מ וגובה של 190 מ"מ. מצברים אלו לרוב יגיעו עם 20 חודשי אחריות, בניגוד למצברים רגילים שלרוב מגיעים עם 12 חודשי אחריות בלבד. 

אם אתם מעוניינים להרחיב את האחריות על המצבר שלכם (במידה שמגיע עם 12 חודשים בלבד), אתם יכולים לבחור לשלם תוספת של כ-15% – 35% מעלות המצבר ולהרחיב את האחריות אצל היבואן או החנות. כמו כן, אתם יכולים להנות גם משירות של התקנת מצבר עד הבית. 

התקנת מצבר בבית הלקוח עולה כ-10% – 30% יותר מעלות המצבר, אך מומלץ לערוך השוואת מחירים בפורטל טופ מצברים כדי להוזיל עלויות עד כמה שניתן. המשיכו לקרוא כדי להוזיל עלויות מצבר 60, הנה כל המידע מצוות המומחים של טופ מצברים – השוואת מחירים להתקנת מצבר עד הבית.

רכישת מצבר 60 באמצעות טופ מצברים 

פורטל טופ מצברים הוא אתר אינטרנט שמציע לא רק מידע על מצברים, אלא מהווה חלופה אידיאלית להגעה פיזית לחנות המצברים. חלק מהיתרונות של שימוש בפורטל טופ מצברים בעת רכישת מצבר לרכב כוללים, למשל, את הגישה לכל המידע שצריך תחת קורת גג אחת. 

בתוך כך, אתם יכולים להנות מחיסכון בזמן על ידי דילוג על תהליך המעבר מחנות לחנות, לחפש מידע על מותגים ודגמים שונים לפני ביצוע הרכישה וכולי. והכי חשוב, אתם יכולים לערוך השוואת מחירים בין מצברי 60 ומצברים מכל הסוגים האחרים לכל כלי התחבורה.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!